У Німеччині розповіли, чи планують подовжувати національний локдаун у грудні

У Німеччині розповіли, чи планують подовжувати національний локдаун у грудні

Фото: Associated Press

Новий національний локдаун у Німеччині діє до кінця листопада.

Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан заявив, що про подовження у грудні національного локдауну на тлі пандемії COVID-19 в країні "говорити поки рано".

Про це він сказав у коментарі для CNBC.

"Так, у нас все ще є приріст, але набагато нижчий, ніж ми спостерігали в минулі дні, наприклад, минулого тижня, - пояснив Шпан. - Насправді нам потрібне терпіння, оскільки сьогоднішні показники є зараженнями, які відбулися тиждень тому чи ще раніше".

Водночас у виданні зазначають, що, згідно із даними університету Джона Гопкінса, середній показник захворювань на коронавірус у ФРН впродовж останніх семи днів майже на 22% перевищує статистику, яку спостерігали минулого тижня.

Втім, за словами очільника відомства, реальні результати національного локдауну та зміни в прирості нових заражень будуть відомі наприкінці цього тижня. Водночас він наголосив на тому, що для боротьби з вірусом необхідні агресивні дії, оскільки ще активніше його поширення призведе до більшого економічного болю.

Як повідомлялося, від 2 листопада у Німеччині почав діяти новий національний локдаун. У країні закрили усі кафе, ресторани, культурні та розважальні заклади, а футбольні матчі та інші спортивні події тепер відбуваються за порожніх трибун.

Також припинили роботу косметичні, масажні салони та студії татуювання, тоді як перукарням дозволили працювати за умови дотримання суворих заходів гігієни. 

Магазини працювати продовжують, однак, за обмеженою кількістю клієнтів, які одночасно перебувають у приміщеннях (одна людина на десять квадратних метрів). Школи та дитсадки також працюють.

Країни Європи посилюють карантинні заходи через кількість інфікованих COVID-19

Країни Європи посилюють карантинні заходи через кількість інфікованих COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація