У Німеччині продовжили обмеження на в'їзд іноземців через пандемію коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
4622
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Німеччині продовжили обмеження на в'їзд іноземців через пандемію коронавірусу

Фото: Associated Press

Контроль здійснюється на кордонах з Австрією, Францією, Люксембургом, Данією та Швейцарією.

Контроль на сухопутних кордонах Німеччини з її сусідами в Шенгенській зоні зберігатиметься ще щонайменше протягом 20 днів - до 4 травня.

Про це в середу, 15 квітня, повідомило міністерство внутрішніх справ Німеччини.

Запроваджений місяць тому контроль здійснюється на кордонах з Австрією, Францією, Люксембургом, Данією та Швейцарією. На кордонах з Бельгією та Нідерландами контроль запроваджено не було. Утім, влада посилила спостереження у 30-кілометровій прикордонній зоні, зазначає агенція новин dpa.

Мандрівникам, які не є німцями або не мають дозволу на проживання в країні, дозволяється в'їжджати до Німеччини лише у разі наявності вагомої причини. Також дозволено в'їзд громадянам ЄС, які прямують через Німеччину у свої країни, водіям вантажівок, що перевозять товари першої необхідності, працівникам, які перетинають кордон дорогою на роботу.

Нагадаємо, що у Німеччині від понеділка, 20 квітня, почнуть послаблювати карантинні обмеження, викликані через поширення коронавірусу. 

Від наступного тижня дозволять роботу магазинам, які відповідають певним вимогам, - мають площу до 800 метрів квадратних. Крім цього, усі відкриті торгові точки повинні дотримуватися гігієнічних засобів, а також не допускати масового скупчення людей. 

Школи поступово почнуть свою роботу від 4 травня. Пріоритет надаватиметься учням випускних класів. Крім того, до 29 квітня у всіх федеративних землях повинні ухвалити концепції відновлення викладання у всіх навчальних закладах.  

Слід зауважити, що більшість жорстких обмежень не скасовують. Щонайменше до 3 травня у Німеччині забороняється збиратися у групах понад дві людини, а також варто носити маски у транспорті та громадських місцях. 

Німеччина продовжує приймати хворих на коронавірус пацієнтів із сусідніх країн

Німеччина продовжує приймати хворих на коронавірус пацієнтів із сусідніх країн

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
4622
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація