У Німеччині озвучили прогноз щодо тривалості "коронавірусного" карантину

У Німеччині озвучили прогноз щодо тривалості "коронавірусного" карантину

Фото: Associated Press

Від 2 листопада у Німеччині почав діяти новий національний локдаун.

У Німеччині запроваджуватимуть карантинні обмеження для боротьби із пандемією COVID-19 щонайменше впродовж чотирьох наступних місяців.

Про це із посиланням на міністра економіки ФРН Петера Альтмайєра повідомляє The Guardian.

"Нам доведеться жити зі значними запобіжними заходами та обмеженнями принаймні впродовж найближчих чотирьох-п'яти місяців", - сказав очільник відомства. 

Водночас у понеділок, 16 листопада, уряд країни збереться для розгляду питання щодо продовження нових заходів до кінця місяця.

Як повідомлялося, від 2 листопада у Німеччині почав діяти новий національний локдаун. В країні закрили усі кафе, ресторани, культурні та розважальні заклади, а футбольні матчі та інші спортивні події тепер відбуваються за порожніх трибун.

Також припинили роботу косметичні, масажні салони та студії татуювання, тоді як перукарням дозволили працювати за умови дотримання суворих заходів гігієни. 

Магазини працювати продовжують, однак, за обмеженою кількістю клієнтів, які одночасно перебувають у приміщеннях (одна людина на десять квадратних метрів). Школи та дитсадки також працюють.

Нагадаємо, що 15 листопада експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я зафіксували рекордне щоденне число нових заражень COVID-19, а саме 660 905 випадків. 

Країни Європи посилюють карантинні обмеження

Країни Європи посилюють карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація