У Нідерландах оголосили про введення повного локдауну: що потрапило під заборону

У Нідерландах оголосили про введення повного локдауну: що потрапило під заборону

Фото: Associated Press

Глава нідерландського уряду визнав, що заходи є жорсткими.

Уряд Нідерландів ухвалив рішення про введення практично повного локдауну в країні від 15 грудня 2020 року. Він діятиме мінімум п'ять тижнів.

Про це повідомляє NL Times з посиланням на прем'єр-міністра Марка Рютте.

"Усе спрямовано на зведення числа контактів до мінімуму. Тільки в цьому випадку (локдауну - ред.) у вірусу не залишиться шансів", - заявив Рютте та додав, що визнає заходи жорсткими.

Варто зазначити, у жовтні уряд Нідерландів вже посилив карантин. Всі кафе, бари і ресторани в країні почали працювати тільки на винос, продаж алкоголю дозволений тільки до 20:00. Ці обмеження зберігаються, а окрім них від 15 грудня вводяться нові, а саме:

  • вдома можна приймати не більше двох осіб, виняток зроблено для Різдва - 24, 25 і 26 грудня - коли можна буде запрошувати не більше трьох осіб;
  • закриваються магазини, які не продають продукти або товари першої необхідності;
  • тимчасово припиняють роботу фахівці контактних професій - перукарі, татуювальники, масажисти, натомість фізіотерапевти і стоматологи зможуть продовжити свою діяльність;
  • закриваються музеї, зоопарки, театри і кінотеатри, парки розваг, тренажерні зали, басейни та сауни;
  • від 16 грудня закриються початкові і середні школи.

Залишаться відкритими банки і аптеки, готелі, хоча подача їжі і напоїв в них буде заборонена. Продовжать роботу церкви, мечеті та інші релігійні установи. Продовжиться проведення професійних спортивних заходів, але тільки без глядачів. У бібліотеках дозволено здавати і брати книжки. На вулиці можна гуляти або займатися спортом.

Нагадаємо, жорсткий карантин запровадять у Німеччині вже в середу, 16 грудня. Закриють школи, магазини не першої потреби, салони краси. Ресторани та бари і так не працюють – ще з початку листопада. Відтоді заборонені й культурні заходи. Очікується, що повний локдаун діятиме в Німеччині до 10 січня.

У Німеччині запровадять повний локдаун

У Німеччині запровадять повний локдаун

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація