У Нідерландах новим коронавірусом заразилися троє котів та бульдог

Дата публікації
Перегляди
2258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Нідерландах новим коронавірусом заразилися троє котів та бульдог

Фото: Unsplash

Три випадки COVID-19 серед чотирилапих зафіксували на одній з ферм, де раніше захворювання підтвердили у норок.

У Нідерландах COVID-19 виявили у трьох котів, а також у собаки породи американський бульдог.

Про це у п'ятницю, 15 травня повідомила міністерка сільського господарства Нідерландів Карола Схаутен, пише Dutch News.

Відомо, що троє котів жили на спеціалізованій фермі в нідерландській провінції Брабант, де раніше нову коронавірусну інфекцію підтвердили у норок. Загалом на підприємстві протестували 11 чотирилапих. Зазначається, що у котів виявили антитіла до COVID-19, а отже, вони вже перехворіли новим захворюванням. 

Собака ж породи французький бульдог, ймовірно, підхопив захворювання від свого власника, у якого також підвердили COVID-19. Чотирилапого привезли до ветеринарної клініки 30 квітня через серйозні проблеми із диханням. В нього також виявили антитіла до коронавірусу.

Наголошується, що усі чотири тварини були заражені людьми й нині немає жодного доказу, що чотирилапі можуть передавати захворювання людям. 

"Досі в усіх випадках із зараженими тваринами, спочатку діагноз ставили власникам, а потім тваринам", - зазначила Схаутен.

Раніше у дослідженні, опублікованому у Медичному журналі Нової Англії, вчені зі США та Японії повідомили, що кішки можуть легко заразитися вірусом SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, і можуть передати вірус іншим кішкам.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація