У НАН України заявили, що пік коронавірусу вже минув

У НАН України заявили, що пік коронавірусу вже минув

Фото: Associated Press

Україні вдалося уникнути різкого зростання випадків коронавірусу.

Керівник робочої групи Національної академії наук України з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу, Ігор Бровченко заявив, що країна подолала пік поширення коронавірусу.

Про це він сказав під час брифінгу 28 травня.

Науковець каже, що Україна вже подолала "фазу плато" і вдалося уникнути різкого зростання.

Ми називаємо піком максимальне значення, його не можна уникнути. Якщо у нас немає піку, то ми маємо нескінченність зростання. Якщо розуміти пік як різке зростання, а потім спадання, то звичайно можна сказати, що ми його уникнули, але ми не уникли максимуму. У нас була фаза плато, вона тривала близько двох тижнів, і ми цю фазу плато подолали. Це плато з точки зору математики і було пік.

каже Бровченко
 
  • Раніше ВООЗ заявила, що новим епіцентром поширення інфекції стали Північна та Південна Америка. У Всесвітній організації охорони здоров'я переймаються, що світ може сколихнути раптова друга хвиля коронавірусу.
  • Протягом минулої доби, 27 травня, в Україні виявили 477 нових випадків зараження коронавірусом, що значно більше, аніж за попередні дні. Таким чином загальна кількість виявлених випадків зараження за весь період епідемії в Україні становить 22 382 випадки.

Як убезпечити себе від коронавірусу на робочому місці — пряме включення

Як убезпечити себе від коронавірусу на робочому місці — пряме включення

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація