У МОЗі розповіли, що роблять, коли з’являються черги на covid-тести 

У МОЗі розповіли, що роблять, коли з’являються черги на covid-тести 

Фото: УНІАН

Одне тестування на коронавірус займає 7 годин.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що міністерство намагається робити тести на коронавірус за добу, а коли виникає черга - тести розподіляють між іншими областями. Про це він розповів під час брифінгу.

"Термін тестування близько 7 годин. Цей термін - поки довеземо, поки розпочнеться тестування. Намагаємось робити це максимум протягом доби. Тобто, не більше. Звичайно, у нас інколи виникають проблеми, коли є велика кількість відразу тестувань. У такому випадку ми починаєм розподіляти їх між іншими областями. Тобто, якщо є велике навантаження, наприклад, на Львівський лабораторний центр, то вони перевозяться в Івано-Франківський. Або в Тернопіль, або в інші регіони. Щоб максимально швидко робити тестування", - повідомив Степанов.

Він зазначив, що на початку пандемії у жодному лабораторному центрі не було обладнання, старшого 2009 року.

"Ми долучаємо лабораторні центри Держпродспоживслужби, вже налагодили їх роботу для того, щоб не було жодної черги", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві директорка школи знехтувала правилами безпеки і, маючи позитивний тест на коронавірус, не дотримувалися самоізоляції. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація