У МОЗ встановили правила для навчання у школах під час карантину

Автор
Богдан СкавронБогдан Скаврон
Дата публікації
Перегляди
811
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У МОЗ встановили правила для навчання у школах під час карантину

Фото: pixabay

У разі виявлення коронавірусу в одного з учнів весь клас повинен піти на самоізоляцію.

У Міністерстві охорони здоров’я України затвердили вимоги до організації освітнього процесу на період карантину через коронавірусну інфекцію

Про це повідомили у пресслужбі МОЗ.

Новими правилами передбачено допуск до навчального закладу за заздалегідь розробленим графіком і маршрутом, з використанням всіх наявних входів, щоб зменшити кількість контактів. 

Вхід і перебування в навчальному закладі сторонніх, зокрема й батьків, дозволяється тільки в засобах індивідуального захисту після перевірки температури і узгодження з керівництвом закладу.

У приміщення школи можна заходити тільки при використанні засобів індивідуального захисту, але виняток з цього правила зроблено для учнів 1-4 класів, які можуть не користуватися масками.

Педагогам рекомендовано використовувати як захисні засоби щитки. Після кожного уроку приміщення класу необхідно провітрювати не менше 10 хвилин.

У разі виявлення коронавірусу у одного з учнів весь клас повинен піти на самоізоляцію, а у разі виявлення в учня симптомів простудного захворювання він повинен одягнути маску і бути ізольований, після цього батьки і викладачі приймають рішення про звернення до лікаря.

Правила МОЗ містять також рекомендації щодо організації харчування в школах, вимоги до транспорту, який перевозить учнів, і вимоги до поводження з використаними засобами індивідуального захисту. Відповідальність за їх виконання покладено на керівників освітніх установ.

Повний текст положення доступний за посиланням.

Нагадаємо, раніше у МОЗ пояснили, що навчальні заклади будуть переходити на дистанційне навчання, якщо регіон або місто, в якому вони розташовані, опиниться в "червоній зоні" карантину.  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
811
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація