У МОЗ сказали, коли визначать перші результати ефективності карантину вихідного дня

У МОЗ сказали, коли визначать перші результати ефективності карантину вихідного дня

Фото: УНІАН

Щоб оцінити карантин вихідного дня, братимуть до уваги динаміку госпіталізацій.

Карантин вихідного дня в Україні було запроваджено, щоб зменшити кількість хворих на коронавірус і госпіталізацій до медзакладів. Але реальну дієвість нових обмежень вдасться оцінити лише через два тижні.

Про це сказала заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак 16 листопада.

Вона пояснила, що після визначення перших результатів карантину вихідного дня уряд буде вирішувати про подальші обмеження у боротьбі з пандемією. 

"Основною метою запровадження карантину вихідного дня є зниження навантаження на медичну систему. Ми оцінимо дієвість карантину вихідного дня за динамікою госпіталізацій. Це не буде за сьогоднішніми показниками, а коли мине 10-14 днів. Після оцінки того, як діє карантин вихідного дня, будемо пропонувати наступні кроки, такі рішення", -— сказала Микичак.

Нагадаємо, заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак порадила представникам малого бізнесу, які залишились без роботи через карантин, "шукати додаткові джерела доходу", а також тимчасово йти працювати в лікарні. За її словами, вони наразі потребують "сильних і здорових робочих рук". 

Як відомо, в Україні щосуботи та щонеділі діє карантин вихідного дня. Можуть працювати лише продуктові магазини, банки, пошта, АЗС, СТО, ветаптеки.

В Україні запровадили загальнонаціональний карантин впродовж робочого тижня

В Україні запровадили загальнонаціональний карантин впродовж робочого тижня

Повʼязані теми:

Наступна публікація