У МОЗ розробили рекомендації щодо проведення екзаменів для студентів-медиків в умовах карантину

У МОЗ розробили рекомендації щодо проведення екзаменів для студентів-медиків в умовах карантину

Фото: pixabay.com

Під час іспиту в аудиторії має перебувати не більше 50 студентів.

Міністерство охорони здоров'я України розробило тимчасові рекомендації щодо організації екзаменів для студентів медичних ЗВО на період карантину. Зокрема, на вході до закладів вищої освіти у студентів та інтернів вимірюватимуть температуру.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

"МОЗ України розробило тимчасові рекомендації для організації тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів "Крок" у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", - йдеться у повідомленні.

Під час іспиту заклад освіти повинен:

  • у день іспиту не проводити інші заходи (наприклад, лабораторні роботи, контрольні та підсумкові заходи, публічні захисти дисертацій);
  • визначити маршрути студентів або інтернів до аудиторії проведення іспиту, щоб забезпечити найменший контакт між групами та уникнути скупчення людей;
  • розмістити банери з нагадуваннями про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю;
  • визначити місця розсаджування студентів або інтернів в аудиторії відповідно до Плану розташування посадкових місць, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,5 метра один від одного;

Максимальна ж кількість студентів або інтернів, які одночасно можуть знаходитися в аудиторії для складання іспиту не має перевищувати 50-ти.

Також заклади освіти у день проведення та під час проведення іспиту повинні забезпечити:

  • місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками (з концентрацією понад 60% ізопропілових спиртів та понад 70% етилових спиртів);
  • наявність у санітарних кімнатах рідкого мила та одноразових паперових рушників;
  • очищення та дезінфекцію поверхонь в аудиторіях та провітрювання аудиторій; 
  • розміщення на виході із закладу освіти контейнера для використаних засобів індивідуального захисту та серветок з чіткими яскравими відмітками "Використані маски".

Окрім того, на вході до закладу освіти буде проводитися температурний скринінг. Особи, в яких температура тіла понад 37,2о С або наявні ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до іспиту. Потрапити ж до ВНЗ можна буде лише в захисній масці або респіраторі.

"Заборонений допуск до закладу вищої освіти супроводжуючим, крім тих, що супроводжують студентів або інтернів з інвалідністю", - додають у МОЗ.

Нагадаємо, 3 червня станом на 9:00 в Україні 24 823 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 735 летальних, 10440 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 483 нові випадки коронавірусу.

Різкий стрибок: за добу кількість хворих на коронавірус в Україні зросла майже на пів тисячі

Різкий стрибок: за добу кількість хворих на коронавірус в Україні зросла майже на пів тисячі

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація