У МОЗ прогнозують зростання захворюваності на коронавірус після свят

У МОЗ прогнозують зростання захворюваності на коронавірус після свят

Фото: Associated Press

Також очікується зростання сезонної захворюваності на грип.

Попри те, що протягом останніх тижнів в Україні зменшилася кількість інфікованих коронавірусом, після новорічних і різдвяних свят захворюваність може зрости.

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив під час селекторної наради, повідомила пресслужба Офісу президента. 

Очільник МОЗ вважає, що існує ймовірність зростання кількості хворих на коронавірус після новорічних свят. До того ж очікується зростання сезонної захворюваності на грип.

Степанов наголосив, що разом із зменшенням кількості хворих на COVID-19 зростає кількість тих, хто одужав. "За останній тиждень було зафіксовано 19,5 тисяч випадків, тоді як, наприклад, від 9 до 15 листопада – майже 39 тисяч", - каже міністр охорони здоров'я. 

Своєю чергою, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у лікарнях перебувають 22 802 хворих на коронавірус, а п’ять тижнів цифра сягала 28-29 тисяч. Загалом у країні на сьогодні є майже 66 тисяч ліжок для хворих з коронавірусом.

Як повідомлялося, у понеділок, 4 січня, в Україні виявили 4158 випадків коронавірусу. Загалом в країні від початку пандемії зафіксовано 1 078 251 випадків інфікування COVID-19. Померло 18 927 хворих, з яких 73 за минулу добу. 

Найбільше випадків зараження упродовж доби виявили у Запорізькій області - 528 інфікованих COVID-19. Найменше випадків COVID-19 діагностували у Кіровоградській області - сім хворих, та у Луганській - 12. 

Україна використовуватиме лише перевірені вакцини - головний санітарний лікар України

Україна використовуватиме лише перевірені вакцини - головний санітарний лікар України

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація