У МОЗ пояснили, коли учням треба проходити медогляд для попередження коронавірусу

У МОЗ пояснили, коли учням треба проходити медогляд для попередження коронавірусу

фото / Віктор Петров Facebook

МОЗ надіслало МОН лист-роз’яснення.

Міністерство охорони здоров'я України рекомендує учням проходити обов’язковий медичний профілактичний огляд незалежно від дати початку навчального року. Це потрібно робити для попередження інфікування коронавірусною хворобою COVID-19.

На цьому наголосив заступник міністра охорони здоров'я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, у суботу, 29 серпня, повідомляє Урядовий портал.

"Для попередження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, МОЗ рекомендує проходити обов’язковий медичний профілактичний огляд ближче до дати дня народження учня", - заявив Ляшко.

Так, згідно із листом-роз’ясненням, яке МОЗ надіслало МОН, перед вступом у заклад середньої загальної освіти учні повинні пройти комплексний медичний огляд. Але учні 2-11 класів можуть проходити обов'язковий медичний профілактичний огляд раз на рік у зручний час та незалежно від дати початку навчального року.

Після проходження медогляду заклад охорони здоров'я видає для надання медичному працівникові закладу середньої загальної освіти форму № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду" та форму № 063/о.

Як зазначається, довідка про щеплення, вказані у формі № 063/о, дає медичним працівникам закладу освіти інформацію про наявність чи відсутність щеплень у конкретної дитини.

Нагадаємо, у МОН повідомили, що на початку наступного навчального року, у вересні, школярі матимуть коригувальне навчання. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови помірного розвитку епідемії коронавірусу в Україні діти підуть до школи 1 вересня.

Карантинне навчання: школи відкриються в Україні всюди, крім 14 районів і міст "червоної" зони

Карантинне навчання: школи відкриються в Україні всюди, крім 14 районів і міст "червоної" зони

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація