У МОЗ назвали вік українців, які найчастіше інфікуються коронавірусом - це не пенсіонери

У МОЗ назвали вік українців, які найчастіше інфікуються коронавірусом - це не пенсіонери

Фото: УНІАН

В Україні зафіксовано 418 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

В Україні найчастіше інфікуються новим коронавірусом COVID-19 люди віком від 31 до 40 років.

Такі дані станом на 29 березня повідомило Міністерство охорони здоров'я.

"Якщо розглядати вікову структуру пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 за минулу добу, то більше захворіло людей віком від 31 до 40 років. Це 22% від загальної кількості", - сказав під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Також зафіксовані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію дітей до 10 рокі - 5,4% від усіх осіб, які захворіли на COVID-19.

Статистика захворювання українців на коронавірусну інфекцію за віковими групами:

  • від 0 до 10 років - 5,4%;
  • від 11 до 20 років - 4,5%;
  • від 21 до 30 років - 12,5%;
  • від 31 до 40 років - 22,4%;
  • від 41 до 50 років - 20,4%;
  • від 51 до 60 років - 21,3%;
  • від 61 до 70 років - 11,9%;
  • від 71 до 80 років - 1,4%;
  • від 81 до 90 років - 0,2 %.

Станом на 10:00 29 березня в Україні зафіксовано 418 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них дев'ять летальних, п'ять пацієнтів одужали (четверо дорослих та одна дитина). За добу було зафіксовано 109 нових випадків.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація