У МОЗ назвали регіони, які не готові до послаблення карантину

У МОЗ назвали регіони, які не готові до послаблення карантину

Фото: УНІАН

Окрім столиці складна епідемічна ситуація ще в сімох регіонах.

Київ та сім регіонів не готові до послаблення карантину, запровадженого через поширення коронавірусу в Україні.

Про це, посилаючись на визначені критеріїповідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

Згідно з даними щодо епідемічної ситуації станом на 2 червня, поки не готові до послаблення карантину Київ, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Львівська, Рівненська, Харківська та Чернівецька області.

Зокрема, йдеться про перевищення показника "інцидентність" (кількість нових випадків COVID-19 за останній тиждень на 100 тисяч населення має становити менше 12) - КиївВолинськаЛьвівськаРівненська та Чернівецька області, а також показника "охоплення тестуванням" (середня кількість тестувань методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом тижня має становити понад 12 на 100 тисяч населення) - Дніпропетровська, Донецька та Харківська області.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, в Україні 1 червня стартував черговий етап пом'якшення карантину: відкрили міжобласне сполучення всіма видами транспорту, дозволили роботу спортзалів, фітнес-центрів й басейнів за умови дотримання карантинних вимог.  

Водночас комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львівській області вирішила подовжити карантин до 5 червня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація