У МОЗ дали відповідь, чи захищає засмагання на сонці від зараження коронавірусом

У МОЗ дали відповідь, чи захищає засмагання на сонці від зараження коронавірусом

Фото: pixabay.com

Захищатися від коронавірусу потрібно не за допомогою засмаги.

Суха і спекотна погода не знищує нову коронавірусну хворобу COVID-19. А тому захиститися від зараження шляхом засмагання на сонці - неможливо.

Про це інформують у Міністерстві охорони здоров'я. 

У МОЗ наголошують, що найкращим захистом від інфікування коронавірусом є соціальна дистанція та особиста гігієна. Особливо, коли поруч є хворий на коронавірус або із симптомами COVID-19. 

"Засмагання на сонці не може захистити людину від коронавірусу. Якщо поряд з вами хворий на COVID-19, допоможуть соціальна дистанція та особиста гігієна", - йдеться в повідомленні.

Як пояснили у МОЗі, в сухому і гарячому повітрі вірус поводить себе менш активно. Така погода, а також відсутність опадів, згубно діють на вірус. Однак повністю зникнути він не може. 

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я, попри коронавірус, дозволить у цьому році відкрити пляжний сезон в Україні. Дозвіл також стосується і купання у річках, оскільки незважаючи на те, що в прісній воді збудник має можливість виживати, за наявними даними науковців, в річках з проточною водою інфікуватись досить складно.  

Таким чином, від 1 червня в Києві після карантину планують дозволити роботу пляжів, а також відпочинкових зон біля водойм. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація