"У МОЗ багато хто перехворів": головний санлікар Ляшко розповів, чи переніс він коронавірус

"У МОЗ багато хто перехворів": головний санлікар Ляшко розповів, чи переніс він коронавірус

Фото: Право на владу

В Україні на коронавірус перехворіли мільйон людей.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко не хворів на COVID-19 попри те, що нову інфекцію перенесло чимало його колег. 

Про це він розповів в етері телеканалу "Україна 24".

"У нас у МОЗ багато хто перехворів, зокрема і міністр, а я ні. В Україні перехворіли мільйон людей, а 39 мільйонів, зокрема і я в цьому списку, не захворіли", — зазначив Ляшко.

Головний санлікар висловив надію на якнайшвидше завершення пандемії коронавірусу.

"Там є низка факторів. Я хотів би, щоб уже ніхто не хворів і щоб ця пандемія пішла на спад і ми повернулися до звичного допандемічного життя", — висловився він.

Раніше Ляшко повідомив, що Україна вирішила проблему зі зберіганням та розподіленням вакцин від COVID-19, деякі з яких потребують особливого температурного режиму, а саме -80 °C. Детальніше — за посиланням.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов вважає, що ризик інфікування коронавірусною хворобою COVID-19 є найвищим у закладах громадського харчування. 

Нагадаємо, український очільник Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус 9 листопада. Слідом за ним про зараження повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак. Обоє через три тижні успішно побороли COVID-19.

Крім того, 11 листопада про інфікування заявив спікер парламенту Дмитро Разумков. Вже 30 листопада він отримав негативний ПЛР-тест.

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов також перехворів коронавірусом: 14 листопад його тест показав позитивний результат. Через два тижні міністр повідомив про одужання

Вакцина з Китаю та послаблення карантину –  чого чекати українцям від пандемії в Новому році

Вакцина з Китаю та послаблення карантину –  чого чекати українцям від пандемії в Новому році

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація