Відновлення роботи дитячих садочків - є відповідь Міносвіти

Відновлення роботи дитячих садочків - є відповідь Міносвіти

Фото: УНІАН

Наразі МОН спільно з МОЗ працює над тим, щоб забезпечити безпечність таких закладів до повернення дітей.

У Міністерстві освіти і науки України повідомили, що дошкільні навчальні заклади зможуть відновити свою роботу відповідно до розробленої урядової дорожньої карти виходу країни з карантину та стабілізації епідеміологічної ситуації.

Таку відповідь надали у пресслужбі МОН на запит ТСН.ua щодо ймовірного відкриття дитячих садочків після 22 травня, про що 13 травня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Дитячі садки - це не школа. Структура навчання в них інша, адже немає визначеного періоду канікул. Зазвичай план роботи закладу дошкільної освіти складається на навчальний рік та оздоровчий період. Заклади зможуть відновити свою роботу відповідно до розробленої урядової дорожньої карти виходу країни з карантину та стабілізації епідеміологічної ситуації", - йдеться у відповіді МОН.

Також у відомстві зазначили, що планують видати так званий "коронавірусний протокол", який визначатиме усі необхідні вимоги. Їх мають передбачити керівники закладів дошкільної освіти до повернення дітей на навчання.

Щодо відновлення роботи влітку пришкільних дитячих таборів, у МОН повідомили, що організація їх роботи - це відповідальність органів місцевого самоврядування і все залежить від стану епідеміологічної ситуації в Україні. 

Нагадаємо, 13 травня очільник МОЗ Максим Степнаов заявив, що Міністерство охорони здоров’я України має орієнтовні дати переходу до наступного етапу зняття карантину, однак це буде можливо лише за умови досягнення певних показників. Також у МОЗ наполягають на тому, щоб карантин був адаптивним, тобто послаблення обмежень у різних регіонах відбувались відповідно до темпів поширення коронавірусу та здатності медичної системи впоратись з цими темпами. 

Коронавірус в Україні: як змінилась статистика після послаблення карантину

Коронавірус в Україні: як змінилась статистика після послаблення карантину

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація