У Мініфраструктури пояснили, чому не відновили регулярні авіарейси до Польщі та Італії і коли це станеться

У Мініфраструктури пояснили, чому не відновили регулярні авіарейси до Польщі та Італії і коли це станеться

Фото: УНІАН

Від 15 червня Україна відновила міжнародне авіасполучення.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив, чому Україна поки що не відновила регулярні авіарейси до Польщі, куди щороку емігрує до 1,5 млн українців, та до Італії.

Про це очільник міністерства повідомив в ефірі "Сніданку з 1+1". 

"Ми навіть під час карантинних обмежень виконували спецрейси, куди їхали заробітчани. Це і Польща, і Фінляндія, і Німеччина. Поки що по всім цим країнам умовою є самоізоляція. Крім цих правил, додаткових обмежень вони не встановлювали. До Польщі поки що відновлених авіарейсів у нас не було заявлених. Але я не маю сумніву, що найближчим часом з'являться вже регулярні рейси. Поки поляки стримали можливості для туристичної мети, але, якщо ми говоримо про трудову міграцію, то вони приймають заробітчан. Єдина вимога — наявність страхового полісу і обсервація", - пояснив міністр.

Криклій також сказав, що наразі уряд тримає зв'язок і з Італією щодо відновлення авіасполучення, але поки що відповідних заявок немає. "Тримаємо зв'язок і з Італією, і з МЗС, але поки що заявок (ред. - про відновлення авіасполучення) не було. Більше того, ви пам'ятаєте їх заяви про те, шо вони хотіли на початку наступного року відновити авіацію, потім зсунули на кінець року. Але поки що таких заяв немає", - додав міністр інфраструктури.

Нагадаємо, від 15 червня Україна відновила міжнародне авіасполучення. В країні після трьох місяців карантину запрацювало 15 аеропортів. Наразі українці можуть полетіти до США, Албанії, Чорногорії, Великої Британії, Туреччини, Кіпру, Тунісу. 

Владислав Криклій розказав, на яких умовах українці літатимуть за кордон

Владислав Криклій розказав, на яких умовах українці літатимуть за кордон

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
3576
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація