У Миколаївській області коронавірус виявили у 16 освітніх закладах

У Миколаївській області коронавірус виявили у 16 освітніх закладах

Хворих відправили на самоізоляцію.

У Миколаївській області випадки інфікування коронавірусом зареєстровано серед дітей та персоналу вже у 16 освітніх закладах. З них у самому Миколаєві COVID-19 виявили в 11 установах.

Про це повідомили у Миколаївській ОДА.

За даними чиновників, в ході епідрозслідування визначено контактними та відправлено на самоізоляцію по одному класу в школах № 19, 20, 46. Два класи опинились на карантині в школі № 29. У дитсадочках № 71 та 95 на самоізоляції — по одній групі.

У Мішково-Погорілівська ЗОСШІ на карантині — 5 працівників. В Новоочаківській ЗОШ — 1 хворий вчитель. В Новопавлівській — 2 хворих (вчитель та бібліотекар). В школі №1 села Баштанка — 1 хворий вчитель. В Новопавлівському дитсадку "Сонечко" — 1 хворий (вихователь).

У Миколаївській школі №42 — 2 хворих дитини. В школі №40 — 1 хвора дитина. В школі №47 та 29 захворіло по одному вчителю. В Чорноморському національному університеті ім. П.Могили — 1 хворий студент.

Нагадаємо, ще станом на 6 вересня у Миколаєві COVID-19 виявили серед персоналу та дітей чотирьох шкіл і двох дитячих садків. Кілька класів та груп відправили на самоізоляцію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація