У Миколаєві коронавірус виявили у працівника суду: що відомо

У Миколаєві коронавірус виявили у працівника суду: що відомо

Фото: Associated Press

Приміщення суду обробили та провели кварцування.

В Миколаєві у працівника Корабельного районного суду виявили COVID-19. Приміщення суду обробили деззасобами, але зачинятись на карантин не планують.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

"Було проведено прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь суду та кварцування приміщення. Усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту та сумлінно дотримуються карантинних обмежень", — написали на офіційному сайті.

Корабельний районний суд продовжить працювати в звичному режимі "задля забезпечення кожному доступу до правосуддя". Для убезпечення відвідувачів та працівників суду від розповсюдження хвороби до суду радять не приходити, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності.

"Корабельний районний суд м. Миколаєва тимчасово призупиняє проведення заходів, які не пов’язані із процесуальною діяльністю, а саме: особистий прийом громадян, екскурсії, семінари. Обмежено допуск в судове засідання осіб, які не є учасниками", — додали на сайті.

Нагадаємо, у співробітника Вищої ради правосуддя підтвердили захворювання на новий коронавірус COVID-19. Інфікований переуває на самоізоляції удома.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація