У Мережу виклали запис, де Липецький губернатор просив заступника змінити статистику щодо коронавірусу

У Мережу виклали запис, де Липецький губернатор просив заступника змінити статистику щодо коронавірусу

Фото: Associated Press

Сам він стверджує, що його не правильно зрозуміли.

Депутат Липецького обласного парламенту Олег Хомутинников опублікував аудіозапис розмови губернатора Ігоря Артамонова та його заступника Олександра Ільїна. У розмові вони нібито обговорюють, як підтасувати статистику заражень коронавірусом.

Записи Олег Хомутинников опублікував у своєму Telegram-каналі.

Артамонов говорить, що треба "змінити цифри, а то про регіон погано подумають". На що його заступник відповідає, що він намагається запевнити Москву, що у них не 72 хворих, на що Артамонов відповідає:

"Ви не підставляйте суб'єкт. Якщо у нас там 100 з гаком... А 70 – ну в чому проблема поміняти?".

Хомутинников заявив, що може підтвердити, що голоси на записі належать саме губернатору та його заступнику.

Сам Ігор Артамонов уже прокоментував ситуацію "Ведомостям", запевнивши, що все не так, як здається. Він підтвердив, що на запису дійсно його голос. Проте йдеться не про кількість хворих на території регіону, а про кількість проведених тестів. Нібито у звіті, який область надіслала в Москву, заявлено 70 тестів, а насправді ж їх провели понад 100.

Водночас він заявив, що подаватиме заяву до поліції через витік службової інформації.

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Росії зафіксували 8 946 нових випадків коронавірусу та 92 смерті. Таким чином в РФ кількість інфікованих COVID-19 зросла до 353 427 осіб у 85 регіонах, 3 633 людини померло, а 118 798 осіб – одужали.

Повʼязані теми:

Наступна публікація