"У мами висока температура ще від середи": в лікарнях Одеси не прийняли трьох хворих із підозрою на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
1256
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"У мами висока температура ще від середи": в лікарнях Одеси не прийняли трьох хворих із підозрою на коронавірус

Фото: УНІАН

Родичі хворих телефонують волонтерам, аби вони допомогли з госпіталізацією.

В Одесі опорні лікарні не прийняли трьох хворих з підозрою на коронавірус з важкими супутніми захворюваннями. В медзакладах закінчилися місця.

Про це повідомила волонтерка Катерина Ножевникова. 

За її даними, вільні місця в інфекційній лікарні та ЦРЛ №1 закінчилися. "Місто закрило приймання хворих. Інфекційка не приймає - заповнена. Відправляє в "єврейську". "Єврейська" закрила прийом. Двох пацієнтів відправили до Чорноморська. Двоє сидять зараз під лікарнею. Відправляти вже нікуди. "Водники" одного взяли і залишилося ще одне місце", - написала волонтерка.

Їй телефонують родичі хворих, які не знають, що робити. "Батька не беруть в "Єврейську", місць немає. Не кажуть, куди їхати. Нікуди. Місць немає", - говориться в опублікованих відео.

Город закрыл приём больных. Инфекционка не принимает-заполнена. Отправляет в еврейскую. Еврейская закрыла приём. Двух...

Опубликовано Катериной Ножевниковой Вторник, 6 октября 2020 г.

В одного з пацієнтів сатурація - 90, в іншого - 88, а у третього - 91. У всіх важкі супутні захворювання. Один із них вже здав ПЛР-тест.

"У мами висока температура ще від середи. 39 градусів. І зараз погіршується ситуація, погані легені, двостороння пневмонія, Ми зараз в швидкій, стоїмо в інфекційній лікарні, але не хочуть брати. Кажуть, нікого не приймають і відправляють взагалі до Чорноморська", - розповідає інша родичка.

Нагадаємо, в Одеській області через різке зростання кількості тяжких хворих на коронавірус не вистачає місць у лікарнях для госпіталізації нових пацієнтів. Медики кажуть, що час на підготовку до спалаху COVID-19 втрачено. 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1256
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація