У Львові почали тестувати медиків на наявність антитіл до коронавірусу: скільки осіб вже перехворіли

У Львові почали тестувати медиків на наявність антитіл до коронавірусу: скільки осіб вже перехворіли

Наразі перевірили 40 медиків.

У Львові медиків почали тестувати на коронавірус з допомогою імуно-ферментного аналізу. Вже з'явилися перші результати досліджень. 

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Із чотирьох десятків перевірених медиків лікарні швидкої допомоги у семи виявили антитіла до коронавірусу. Це означає, що вони вже перехворіли. У чотирьох із семи раніше були клінічні прояви коронавірусу і позитивний ПЛР-тест. Троє медиків перехворіли безсимптомно. 

"Перші зразки були відібрані в працівників, які часто контактують з інфікованими. Це працівники приймального відділення, працівники ургентної хірургії. Ми хочемо протестувати всіх працівників, щоб мати приблизну уяву про наявність так званого колективного імунітету", - розповів медичний директор Львівської лікарні швидкої допомоги Іван Міськів.

Для ІФА-діагностики беруть венозну кров і вже за три-чотири години результат готовий. 

Як повідомлялося,  початку пандемії у Львівській області інфікувалося 292 медичних працівників. Найбільший спалах був саме у лікарні швидкої допомоги, яка не є опорною. Там занедужало майже 90 працівників. Загалом в Україні новим коронавірусом COVID-19 інфікувалося 20% медиків, а це 4 112 осіб, через неготовність медичної системи країни до епідемії.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація