У Львові лише за два тижні обладнали нове відділення для пацієнтів з COVID-19: який вигляд воно має

Автор
Марія КужикМарія Кужик
Дата публікації
Перегляди
1934
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові лише за два тижні обладнали нове відділення для пацієнтів з COVID-19: який вигляд воно має

Місцеві підприємці дали гроші на матеріали і оплатили роботу будівельників.

У Львові лише за два тижні обладнали нове відділення майже на 200 ліжок для пацієнтів з коронавірусом. Гроші на це зібрали місцеві підприємці.

Про це йдеться 20 листопада у сюжеті ТСН.19:30.

На території лікарні швидкої допомоги відкрили нове коронавірусне відділення. Його збудували за два тижні. Раніше це приміщення орендував медичний коледж і частина будівлі взагалі не використовувалася. Коли місць для інфікованих на коронавірус перестало вистачати, мерія попросила це приміщення назад. Але одразу розмістити тут хворих було неможливо. Місцеві підприємці дали гроші на матеріали і оплатили роботу будівельників.

Нині тут - 180 місць, ще стільки ж обіцяють відкрити до кінця року. Палати відкривають у міру готовності.

 "Кілька днів тому відкрили 50 коронавірусних ліжок. На сьогодні вони вже всі зайняті, крім одного-двох ліжок. Зараз ми кожен відкриваємо поетапно 50-70 ліжок, сьогодні відкритий зал на 130-150 ліжко-місць", - говорить Олег Самчук, директор Львівської лікарні швидкої допомоги.

За два тижні у Львові збудували нове відділення для хворих на COVID-19

За два тижні у Львові збудували нове відділення для хворих на COVID-19

 Нині запрошують на роботу медсестер, адже обсяги дуже збільшилися. Тут лікують хворих середньої важкості - для них є не лише ліжка, а й усе необхідне медичне обладнання.

"Забезпечені концентраторами, зроблені кисневі точки, з переносним УЗД-апаратом, рентген-апаратом. Хочемо забезпечити львів’янам гарантії - якщо буде збільшення пацієнтів з COVID-19, то вони мають знати, що в нас є місця", - говорить Наталія Мотринець, заступник медичного директора Львівської лікарні швидкої допомоги.

 Сьогодні тільки в цій лікарні швидкої допомоги - близько 300 пацієнтів з коронавірусом, але інфікованих постійно  більшає.

Лише за останню добу у Львівській області майже 700 підтверджених випадків. Це рекордна кількість хворих, тому будівельники працюватимуть позмінно і вдень, і вночі поки усе відділення не відремонтують.

Нагадаємо, в Україні 20 листопада зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 598 085. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 14500. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1934
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація