У Львові готуються до "найгірших варіантів" і збільшують на 50% резерв ліжок для хворих на COVID-19

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові готуються до "найгірших варіантів" і збільшують на 50% резерв ліжок для хворих на COVID-19

Фото: УНІАН

Мер міста Андрій Садовий зазначає, що невідомо, якою буде ситуація у найближчі два місяці.

У Львові на 50% збільшують резерв ліжок в лікарнях для хворих на COVID-19, а також кількість точок підключення кисню та докуповують кисневі концентрати. Так місто готується до "найгірших варіантів".

Про це заявив очільник Львова Андрій Садовий в ефірі на радіо "Люкс FM", передає пресслужба ЛМР.

"По кількості хворих на COVID-19 по Львову пішов невеликий спад. Станом на сьогодні ми маємо 83 підтверджених випадки, а це на 50 менше ніж було вчора. Проте по області динаміка залишається: за останню добу є 318 позитивних ПЛР-тестів. По лікарнях спостерігаємо рівну ситуацію, але це не є глобальний показник. Все одно потрібно думати про безпеку, одягати маску, лишній раз не перебувати в натовпі людей, дотримуватись дистанції", - сказав Андрій Садовий.

За словами мера міста, з початку пандемії у лікарнях Львова зарезервували 920 ліжок для хворих на з коронавірусом.  На сьогодні їх наповненість становить 50%. І лише частина пацієнтів, які перебувають у лікарнях, мають COVID-19, у решти діагностують запалення легень і вони також потребують особливого лікарського контролю.

"На Топольній сьогодні є 216 осіб із запаленням, але тільки у половини з них є COVID-19. Ми прийняли рішення ще на 50% збільшити резерв ліжок в лікарнях, на крайній випадок. Також ми збільшуємо кількість точок підключення кисню, докупляємо кисневі концентрати. Ми готуємось до найгірших варіантів, бо люди мають бути в безпеці", - зазначив міський голова.

Андрій Садовий зазначив, що невідомо, якою буде ситуація з коронавірусом найближчим часом. 

"Наша медична система станом на сьогодні справляється із ситуацією. Прогнозувати, що буде за місяць-два, сьогодні дуже складно", — додав він.

Нагадаємо, лікарка-інфекціоністка, докторка медичних наук, Ольга Голубовська заявила, що Україна входить у найважчий епідсезон в умовах пандемії коронавірусу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
375
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація