"Зробили знижку на штраф": у Львові розгорівся скандал через неодягнену маску в трамваї

"Зробили знижку на штраф": у Львові розгорівся скандал через неодягнену маску в трамваї

Фото: pixabay.com

Пасажирку оштрафували на 140 грн нібито за неодягнену маску.

У Львові виник скандал за участі контролерів та пасажирки. 7 вересня о 17:55 в трамваї №1 на зупинці вул. Русових на дівчину наклали штраф нібито за неодягнену маску в трамваї.

Про це повідомив на сторінці спільноти "Варта-1" в Facebook хлопець дівчини Сергій Панчишин, який обурився діями контролерів.

"Методом психологічного тиску та стресової ситуації на мою дівчину було накладено незаконний штраф контролерами за наче неодягнену маску в трамваї", - написав хлопець.

За його словами, дівчина зайшла в трамвай, оплатила проїзд та присіла, як збоку підійшов контролер і попросив одягнути маску. Вона виконала цю вимогу і показала квиток, "але на цьому вони не зупинилися", розповідає Сергій Панчишин.

"Вивели її з трамваю, мотивуючи це тим, що вона порушила якусь там постанову. Далі на вулиці шайка з трьох осіб почали погрожувати ще більше, але дівчина не давалася. Вони її сказали наступну фразу: “Ми робимо вам знижку, бо ви мабуть студентка, то краще оплатіть 140 грн штрафу і на цьому ми закінчемо. Вона поспішала та й оплатила", - розповідає Сергій Панчишин.

Хлопець зазначив, що вважає такі дії контролерів неправильними.

"Розказавши це мені, я одразу зателефонував на гарячу лінію та залишив скаргу. Я вважаю, що ці контролери перевищили свої повноваження, тому домагатимуся їхнього покарання та вибачення і компенсації завданих збитків", - додав Сергій Панчишин.

У відділі комунакіції ЛКП "Львівелектротранс" у коментарі ТСН.ua розповіли, що їм відомо про цей випадок і звернення Сергія Панчишина №79010 зареєстровано на Гарячій ліній міста Львова і буде розглядатись. Зараз у комунальному підприємстві з'ясовують усі обставини ситуації, про результати пообіцяли повідомити згодом. 

Тим часом, у коментарях під дописом розгорілась дискусія про ситуацію в трамваї між користувачами соцмереж.

"Маска одягається до заходу у транспорт. Можливо, це і було основним порушенням?", - написав Олександр Ткачук.

"За порушеня норм карантину штрафують тільки правоохороні органи і там відповідна смета є для оплати через банк. Тут же фото чеку за безквитковий проїзд", - зазначив Ростислав Морган.

"Квиток, мабуть, був не закомпостованим", - припускає Микола Зелений.

"Знайома ситуація. Контролери у Львові себе так ведуть і це - сумно. Мабуть їм треба здати звітність і вони все роблять для цього. Найгірше, що вони пристають до дівчат і жінок з дітьми. Моя ситуація закінчилася заявою в поліції з мого боку", - написала Віка Дрогобицька.

"Носіть маски! Це не примха! Це закон, який стосується всіх.... своє "фе"... вдома показуйте, розповідайте і взагалі хоч на голові ходіть! В громадському транспорті є вимоги, виконуйте і буде вам щастя", - написала Міра Лампіка.

Нагадаємо, 27 серпня у Німечччині погодили нові карантинні заходи - за відсутність маски, яка би закривала ніс та рот, у тих місцях, де їхнє носіння обов'язкове, штрафуватимуть на 50 євро.

Повʼязані теми:

Наступна публікація