У Львівській області зафіксували за добу рекордну кількість нових заражених коронавірусом за весь час карантину

У Львівській області зафіксували за добу рекордну кількість нових заражених коронавірусом за весь час карантину

Фото: Associated Press

Там виявили майже 40 інфікованих.

У Львівській області за добу виявили 39 нових випадків зараження коронавірусом, що стало рекордним за весь період карантину.

Про це у своєму Twitter написав міський голова Львова Андрій Садовий.

"+39 хворих на коронавірус за добу на Львівщині. Це рекордна цифра за весь час карантину. Ми уважно відстежуємо динаміку захворювання", - зазначив він.

За його словами, рішення про послаблення карантину у місті ухвалюватимуть лише за умови, якщо динаміка захворюваності буде спадати.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

ВР збереться на позачергове засідання, аби допомогти лікарям під час епідемії коронавірусу

ВР збереться на позачергове засідання, аби допомогти лікарям під час епідемії коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація