У Львівській області послаблення карантину відклали на тиждень

У Львівській області послаблення карантину відклали на тиждень

Фото: УНІАН

Комісія ухвалила рішення подовжити карантин на території області до 12 червня.

Львівська область не послаблюватиме карантинні обмеження, запроваджені через коронавірус, до 12 червня.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, посилаючись на рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"Враховуючи, що показники постійно зростають і впевнено наближаються до позначки 100 нових інфікованих на добу, про послаблення карантинних заходів не йдеться… Останнім часом спостерігається масове недотримання карантину серед людей, саме це і стає причиною погіршення епідеміологічної ситуації. Вкотре прошу не нехтувати власною безпекою, дотримуватись правил гігієни та враховувати карантинні заходи", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Водночас директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що за останні 7 днів спостерігається зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування.

"Ми маємо заповненість ліжок - майже 23%, а кількість проведених ПЛР-тестувань на 100 тис. населення - 27. Загальний показник інцидентності - 16 (у Львові - 32,1, в області - 10,2) не дозволяє нам пом`якшувати карантинні заходи у Львівській області", - розповів він.

Нагадаємо, в Україні від 5 червня запроваджується черговий етап послаблення карантинних обмежень

Також були ухвалені нові посткарантинні правила відвідування кафе та ресторанів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація