У Львівській області подовжили карантин

У Львівській області подовжили карантин

Фото: УНІАН

Обмеження, запроваджені через поширення коронавірусу, триватимуть щонайменше ще тиждень.

У Львівській області через високу кількість випадків коронавірусу вирішили подовжити карантин до 7 липня.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 30 червня, повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

"Ми не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, порівняно з початком пандемії", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За його словами, Львівщина також серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину.

"Днями Мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. Саме нехтування власною безпекою та карантинними обмеженнями призводять до погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні. Вкотре закликаю мешканців області бути обачними та свідомими, тривалість і суворість карантину залежить від кожного з нас. Життя і здоров’я людей в пріоритеті, тому про послаблення обмежень поки не йдеться", - додав він.

Водночас директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (за норми менше 50%).

"Середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (за норми понад 24). Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0% за норми менше 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% за норми менше 11%", - уточнив він.

Нагадаємо, станом на ранок 30 червня в Україні зафіксували 44 334 випадки захворювання на коронавірус. За останню добу заразилися 706 осіб.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація