У Львівській області не послаблять обмеження: карантин офіційно подовжили до 29 травня

У Львівській області не послаблять обмеження: карантин офіційно подовжили до 29 травня

Фото: УНІАН

Рішення про подовження карантину ухвалили на засіданні комісії

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської області 22 травня ухвалили рішення не послаблювати карантин до 29 травня.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

У Львівські області поки не готові до запровадження другого етапу зняття карантинних обмежень через складну ситуацію з коронавірусом.

"Зарано говорити про суттєве послаблення карантину в області, адже нашим першочерговим завданням є збереження здоров`я і життя мешканців регіону. Ми свідомі того, що українці втомились від карантинних заходів, однак статистика Львівщини свідчить лише про приріст захворюваності. Вкотре наголошую на дотриманні заходів особливої безпеки і гігієни”, - наголосив на засіданні комісій керівник області Максим Козицький.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, протягом останніх 7 днів спостерігається ріст пацієнтів, що потребують стаціонарного лікування..

"Стан пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою важчий, в порівнянні з минулим тижнем. Якщо аналізувати показники, то ми входимо в ту межу, яка дозволяє послаблення карантину, однак кількість хворих вказує на інше. В реанімації 30 людей, тоді як минулого тижня було 12", - наголосив Орест Чемерис.

Станом на 22 травня завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я для Сovid - 14% Середня кількість тестувань протягом останніх 7 днів - 85 на 100 тис. населення.

Раніше Кабінет міністрів України опублікував мапу готовності областей України до другого етапу виходу з карантину (за виключенням окупованого Криму) за трьома показниками, які нещодавно затвердив уряд за поданням МОЗ. Згідно з цими даними Львівська область готова до чергового етапу зняття обмежень.

Фото: Кабінет Міністрів України

Повʼязані теми:

Наступна публікація