У Львівській області люди почали повторно заражатися коронавірусом

У Львівській області люди почали повторно заражатися коронавірусом

Фото: Associated Press

Медики кажуть, що нині складний перебіг хвороби спостерігається у дедалі молодших пацієнтів.

Повторні випадки зараження на коронавірус фіксують у Львівській області. Поки що таких інфікувань небагато, втім, складні форми коронавірусу почали вражати людей молодшого віку.

Про це розповів директор обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис під час брифінгу 6 жовтня.

За його словами, випадки повторного зараження поки поодинокі, тому він наразі не назвав кількості пацієнтів, які друге інфікувалися.

"В області зареєстровано декілька повторних випадків захворювання на COVID-19. На щастя, їх не багато, вони поодинокі. Ми повинні розуміти, що навіть перехворівши коронавірусною інфекцією, не можна убезпечитися від повторного захворювання. Не можу сказати, що вдруге хвороба минає легше", — зазначив Чемерис.

Водночас, дедалі частіше складний перебіг захворювання почали спостерігати у пацієнтів молодшого віку. А в період сезонних захворювань процес лікування та одужання коронавірусу значно ускладниться. Тому медики радять дотримуватися обмежень і вакцинуватись від грипу.

"На жаль, у нашій лікарні збільшується кількість хворих, перебіг захворювання стає важчим та тривалішим. Групи ризику не змінились – це старші люди, та пацієнти із супутніми хворобами. Але на сьогодні ми маємо тяжкі клінічні випадки у пацієнтів молодого віку – від 35 років. Причиною тяжкого перебігу в таких випадках є не вік, а саме наявність тих чи інших хронічних захворювань", — пояснила лікарка-інфекціоністка 5-го відділення Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Людмила Гринів.

Читайте також:

Україна посіла 13 місце серед країн світу за кількістю нових випадків коронавірусу

Україна посіла 13 місце серед країн світу за кількістю нових випадків коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація