У Львівській області частково послабили карантин: відновили роботу дитсадків і закладів культури

У Львівській області частково послабили карантин: відновили роботу дитсадків і закладів культури

Фото: УНІАН

Львівщина більше не є регіоном із значним поширенням COVID-19.

У Львівській області вирішили частково послабити карантинні обмеження, запроваджені через високий рівень захворюваності на коронавірус.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, посилаючись на рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

"Дозволили діяльність закладів культури з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури. Комісія дозволила відновити роботу дошкільних навчальних закладів та інклюзивно-ресурсних центрів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, також було встановлено роботу розважальних закладів (нічних клубів), суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів, театрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос до 23-ї та з 7-ї години ранку.

Згідно з даними МОЗ, зокрема показниками для послаблення протиепідемічних заходів, Львівська область перестала бути регіоном із значним поширенням COVID-19.

"Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 8,36% за норми менше 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 – 23, 03% за норми менше 10%. Ці цифри, у порівнянні з даними за минулий тиждень, помітно зменшилися. Тож це дозволило сьогодні ще послабити обмежувальні заходи", - зауважив голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

Нагадаємо, станом на ранок 13 липня в Україні зареєстровано 54 133 інфікованих коронавірусом осіб. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на 612.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація