У львівській лікарні швидкої допомоги 90 медпрацівників інфікувалися коронавірусом

У львівській лікарні швидкої допомоги 90 медпрацівників інфікувалися коронавірусом

Фото: УНІАН

27 медиків перебувають у лікарнях.

У Львові у лікарні швидкої медичної допомоги 90 медпрацівників захворіли на коронавірус.

Про це з посиланням на директора лікарні Олега Самчука, пише видання ZAXID.NET.

Зазначається, що 27 медиків перебувають у лікарнях. Їхній стан середньої важкості. Решта лікуються амбулаторно. Серед хворих медичних працівників є 40 лікарів, 36 медсестер і 14 молодших медсестер. Наразі подолати COVID-19 змогли 12 інфікованих.

За словами головного лікаря, медичні працівники заражаються коронавірусом і від пацієнтів, і поза лікарнею. Наразі чітко відстежити шлях інфікування неможливо.

"Зараз у нашій лікарні дуже великий наплив пацієнтів не лише зі Львова, а й з усієї області. Пацієнти надходять надзвичайно важкі, яким терміново потрібна невідкладна допомога. Багато амбулаторних пацієнтів звертаються за медичною допомогою. Тож лікарі, рятуючи життя хворих, заражаються самі. У когось під час реанімаційних заходів могли злетіти окуляри чи порватися рукавиці тощо. Таких моментів, на жаль, дуже багато", - каже Олег Самчук.

Він пояснює, що найчастіше медпрацівники заражаються від пацієнтів, які приїжджають з ургентною патологією і які потребують невідкладної допомоги. Утім, вони також  контактують з людьми і поза лікарнею, то можуть заражатися і на вулиці, в магазині тощо.

Як повідомлялося, загалом в Україні новим коронавірусом COVID-19 інфікувалося 20% медиків, а це 4 112 осіб, через неготовність медичної системи країни до епідемії.

У Львові від COVID-19 померла лікарка обласної клінічної лікарні

У Львові від COVID-19 померла лікарка обласної клінічної лікарні

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація