У лікарнях Львова померли ще дві людини, інфіковані коронавірусом

У лікарнях Львова померли ще дві людини, інфіковані коронавірусом

Фото: Роман Балук

Станом на 7 червня підтверджено 33 смерті львів'ян від ускладнень COVID-19.

У лікарнях Львова зафіксували ще дві смерті від коронавірусу та один летальний випадок з підозрою на COVID-19.

Про це 7 червня повідомив офіційний телеграм-канал "Львів VS коронавірус".

"Ще 2 смерті львів'ян від ускладнень, спричинених коронавірусом...Чоловік 74 років помер сьогодні в інфекційній лікарні. У пацієнта підтверджено коронавірус. Жінка 64 років померла вчора ввечері у 8-й міській клінічній лікарні, куди поступила ще 21 травня. Серед супутніх захворювань – негоспітальна двобічна пневмонія, ішемічна хвороба серця, кардіосклероз, цукровий діабет, а також наслідки від перенесеного ішемічного інсульту", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, учора в тій же лікарні помер чоловік 87 років з підозрою на коронавірус, однак діагноз COVID-19 наразі не підтверджено. До лікарні надійшов 5 червня. У чоловіка також чимало супутніх захворювань – захворювання шлунка, двобічна гіпостатична пневмонія (важкий перебіг), ішемічна хвороба серця, атеросклеротичний кардіосклероз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на ранок 7 червня у Львівській області за добу зафіксували 68 нових випадків коронавірусу, з них 40 - це мешканці Львова. Усього у Львові та області 2 121 підтверджений випадок інфікування коронавірусом: 70 - летальні, 521 — одужало.

У Львівській області від ускладнень COVID-19 помер працівник ЗСУ

У Львівській області від ускладнень COVID-19 помер працівник ЗСУ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація