У Криму зафіксували понад пів тисячі випадків коронавірусу, але "цифри занижені" - правозахисники

У Криму зафіксували понад пів тисячі випадків коронавірусу, але "цифри занижені" - правозахисники

Фото: Фотограф Максим Козменко

У КПГ вважають, що "офіційна" кількість інфікованих коронавірусом на окупованому півострові занижена.

Станом на 27 травня в анексованому Криму новий тип коронавірусу COVID-19 підтвердили у 515 людей. 

Загалом від початку спалаху недуга забрала 14 життів. Про це повідомляє Кримська правозахисна група (КПГ) із посиланням на окупаційну "владу".

Зазначається, що шість нових випадків зараження зафіксували 26 травня: три у Сімферополі, а також по одному в Алушті, Феодосії та Євпаторії. Також двох пацієнтів із COVID-19 виявили 27 травня у Севастополі. Зокрема, мова про "імпортований" із Індії випадок: севастополець жив за кордоном, а після повернення перебував на обсервації. А ще один інфікований є контактною особою раніше зараженого пацієнта. 

"У Криму стабільно зростає кількість офіційно підтверджених випадків COVID-19, також зростає і число медичних установ, в яких виявлені випадки зараження медичних працівників, - зазначили правозахисники. - Результати моніторингу дають підстави вважати, що офіційні цифри як про кількість випадків зараження COVID-19, так і кількості смертей від COVID-19 занижені".

Раніше повідомлялося, що всіх людей, які прибувають в анексований Крим, відправляють на обов’язкову обсервацію за власний рахунок. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація