У Колумбії мер здав поліції свого сина, бо той пішов на вечірку попри карантин

У Колумбії мер здав поліції свого сина, бо той пішов на вечірку попри карантин

Фото: УНІАН

Місцеві мешканці високо оцінили вчинок мера, адже він показав гідний приклад.

Мер колумбійського містечка Хуан де Акоста Карлос Хіггінс Віллануєва здав свого сина, племінника та їхнього товариша поліції через те, що вони пішли на вечірку і таким чином порушили карантин. Крім того, хлопці випивали усупереч забороні, запровадженій на святкові вихідні.

Про це повідомляє BBC. 

Сина мера разом з товаришами помітили на вечірці, присвяченій Дню батька. Святкування проводилося під час суворої комендантської години. До того ж, у продажу була випивка, що суперечить тимчасовій забороні, запровадженій на святкові дні. 

Мер Акости опублікував фотографії, як він доправляє усіх трьох до місцевого відділку поліції. Чоловік заявив, що хотів навести приклад, аби решта громадян поважала правила. 

"Мої родичі перші, хто має поважати ці обмежувальні заходи. Я не дозволю їм ставити під загрозу місцевих жителів через те, що вони хотіли випити коктейлі. У мене є і інші молодші сини, яких він (син - ред.) може заразити, якщо принесе вірус додому", - написав він у Twitter.

Такий підхід мера високо оцінили і вже розпочали кампанію з девізом: "Якщо я побачу вас на вечірці, що ви випиваєте поза будинком, ходите у гості, приймаєте відвідувачів чи граєте у футбол - ви підете до поліції". Жителі містечка заявили, що їхній мер застосував на практиці приказку "закон починається вдома".

Нагадаємо, У Кракову в супермаркеті чоловік бурхливо відреагував на зауваження та обматюкав працівника-українця, який попросив його надягти захисну маску, як того вимагають правила під час пандемії коронавірусу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація