У Київській області розгортають тимчасові госпіталі для хворих із підозрою на COVID-19

У Київській області розгортають тимчасові госпіталі для хворих із підозрою на COVID-19

Фото: Право на владу

Намети МНС вже приїжджають до області.

Станом на четвер, 22 жовтня, заповнюваність ліжко-місць у відділеннях лікарень становить 89-93%. До понеділка буде 100%.

Про це заявив народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубінський у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу", де обговорюють політичну лихоманку напередодні  проведення місцевих виборів в Україні, голосування у "червоних зонах", всенародне опитування і послання до Верховної Ради президента Володимира Зеленського та розробку української вакцини від коронавірусу. 

"Я інспектую лікарні щотижня. У Київській області вже приїжджають намети МНС, які використовуються для обігріву людей без постійного місця проживання взимку. Вони вже розгортаються для того, щоб використовувати їх в якості госпіталів для тимчасового утримання хворих з підозрою на COVID-19", — зазначив він.

До понеділка буде 100% заповнення ліжко-місць у лікарнях - Дубінський

До понеділка буде 100% заповнення ліжко-місць у лікарнях - Дубінський

Нагадаємо, що у МОЗ розробили алгоритм дій держави в разі стрімкого погіршення ситуації з пандемією. Він охоплює 4 рівні. Зараз Україна перебуває на першому, коли щодня фіксується від 5 до 7 тисяч нових хворих, і таке навантаження система охорони здоров’я здатна витримувати. Другий щабель: щоденний приріст інфікованих – 8-10 тисяч, заповненість ліжок — 70 відсотків. За прогнозами міністра Степанова, таке може статись за кілька тижнів. У цьому випадку  розгорнуть тимчасові госпіталі та збільшать кількість медиків, які задіяні в боротьбі з коронавірусом. Рівень три — це 11-15 тисяч хворих на добу, заповненість ліжок — 85 відсотків. За такого сценарію вводитимуть жорсткий карантин і обмеження, які нині стосуються лише "червоних" зон. МОЗ оголосить повну мобілізацію медиків. Четвертий, найкритичніший — 20 тисяч нових випадків коронавірусу на добу. За такого розвитку подій медики не зможуть лікувати всіх. Просто не встигатимуть. Доведеться впроваджувати пріоритетність надання допомоги. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація