У Києві збільшується кількість хворих на коронавірус у важкому стані: ситуація в районах столиці

У Києві збільшується кількість хворих на коронавірус у важкому стані: ситуація в районах столиці

Фото: УНІАН

7 підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

У Києві збільшується кількість хворих у важкому стані, наразі у столичних лікарнях перебуває 274 пацієнтів з коронавірусом, у тому числі, 11 дітей. 

Про це 1 липня повідомив мер міста Віталій Кличко.

"Друзі! Кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилась на 101 людину. Захворіли, зокрема, і 7 медиків. На сьогодні в столиці вже 5138 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. До лікарень столиці госпіталізували 9 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за добу 35 людей. Усього коронавірус подолали 1598 мешканців Києва. В лікарнях столиці сьогодні перебувають 274 хворих на коронавірус. В тому числі, 11 дітей. Із підозрою на COVID-19 госпіталізовані 66 мешканців столиці. На жаль, збільшується кількість хворих у важкому стані. Їх на сьогодні 48, 7 підключені до апаратів штучної вентиляції легень", - сказав Кличко.

Захворіли:

  • 46 жінок віком від 19 до 83 років;
  • 48 чоловіків віком від 18 до 83 років;
  • 3 дівчинки, яким 1, 6 та 14 років та 4 хлопчики,  від 1 місяця до 13 років.

Найбільше випадків захворювання виявили в Оболонському і Дніпровському районах – по 15, у Дарницькому – 14 та у Деснянському районі – 11 випадків.

Фото: Віталій Кличко/Тelegram

Кличко також додав, що лікарні першої хвилі, розрахованої майже на 900 ліжок, заповнені на 31% (8 міських лікарень і 2 пологових будинки). Для другої хвилі у разі потреби місто підготувало майже 800 ліжок в іще 7 лікарнях столиці. Додатково створені місця в Олександрівській лікарні. Там виділили ще один корпус для приймання та лікування хворих на коронавірус – ще 70 ліжкомісць. 

Нагадаємо, вранці 1 липня МОЗ повідомило, що за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 664 людей, 433 особи одужали, зафіксовано 14 летальних випадків. 

Коронавірус на "Троєщині": чи працює ринок та скільки людей захворіли

Коронавірус на "Троєщині": чи працює ринок та скільки людей захворіли

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація