У Києві за добу спала кількість нових випадків коронавірусу, але Кличко дав невтішне пояснення

Дата публікації
Перегляди
2376
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві за добу спала кількість нових випадків коронавірусу, але Кличко дав невтішне пояснення

Фото: УНІАН

Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі.

У Києві кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу за добу збiльшилась на 28. Загалом у столиці вже 3985 випадків COVID-19.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко 16 червня.

Серед захворілих за добу: 17 жінок віком від 20 до 92 рокiв, 9 чоловікiв від 18 до 75 рокiв, 1 дівчинка, якій 9 років, і семирічний хлопчик. До лікарень столиці госпіталізували 2 пацієнтів. Інші - на самоізоляції, під контролем медиків. Двоє хворих за минулу добу померли

Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі - 7, Деснянському - 5, та в Дніпровському - 4 випадки.

Як пояснив Кличко, така кількість хворих за добу не свідчить про те, що вірус різко відступив. "Оскільки вчора в МОЗ, куди надсилають всі результати лабораторних досліджень, у зв’язку із встановленням нової програми з реєстрацiї випадкiв захворювання та перебоями в роботi iнтернету,  деякi данi оброблялись iз запiзненням. "Київський лабораторний центр МОЗ України" робив дослідження в звичайному режимi, але зміг внести дані в загальну систему вже після звітного часу", - розповів міський голова і наголосив, що розслаблятися зарано.

У Києві за день до цього виявили 53 випадки захворювання на коронавірус. Двоє хворих померли.

Фото: Віталій Кличко/Тelegram
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2376
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація