У Києві за добу коронавірус виявили у рекордної кількості містян, 23 людини - померли
Усього коронавірус забрав життя 766 киян.
© УНІАН
У Києві за останню добу коронавірусом інфікувалася рекордна кількість людей - 781, померли 23 людини.
Про це вранці 31 жовтня повідомив мер столиці Віталій Кличко.
"Друзі! Динаміка захворюваності в столиці не зменшується. За минулу добу в Києві ще 781 хворий на коронавірус. Померли 23 людини. Усього коронавірус забрав життя 766 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 37 549. Захворіли також 38 медиків. До лікарень столиці госпіталізували 62 пацієнта. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за минулу добу 223 людини. Усього коронавірус подолали 12 862 мешканців Києва", - написав Кличко.
Захворіли:
400 жінок віком від 20 до 85 років;
324 чоловіка віком від 18 до 84 рокiв;
30 дівчаток від 4 до 16 років та 27 хлопчиків від 1 до 17 років.
Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили у Деснянському районі – 131, у Дніпровському та Солом‘янському районах – по 100 випадків та в Оболонському районі – 90 випадків.
© Віталій Кличко/Тelegram
Нагадаємо, в Україні 31 жовтня також зафіксували новий рекорд коронавірусу - за добу 8 752 людини інфікувалися COVID-19.