У Києві впроваджують обов'язковий ІФА-тест для працівників сфери послуг: як реагує бізнес

У Києві впроваджують обов'язковий ІФА-тест для працівників сфери послуг: як реагує бізнес

Фото: УНІАН

Тестування слід проводити щомісяця.

Обов'язковий ІФА-тест для працівників сфери послуг. Рішення проводити ці тести ухвалила столична влада, адже ці працівники найбільше ризикують заразитися.

Чи раді таким заявам самі представники бізнесу — у Сніданку з 1+1.

"Власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами", - заявив мер Києва Віталій Кличко.

ІФА-тести виявляють гострий процес захворювання або те, що людина перехворіла вірусом і виробила антитіла до нього. Позитивний результат - це додаткова підстава для ПЛР-дослідження.

Хто буде робити ці тести, хто їх буде закуповувати, контролювати їх процес проведення - поки що КМДА відповіді на ці питання не дає. Один тест коштує у середньому 250 гривень. Частота діагностики - щонайменше раз на місяць.

Тим часом ми вирішили спитати у людей, які працюють в закладах харчування, торгових мережах, як вони ставляться до такого рішення.

Адміністратор ресторану Яна про цю новину почула від нас. Загалом ідею схвалює, але за однієї умови: "Якщо це буде держава давати нам, то було б круто. Тому що зараз страждають усі заклади".

Столична влада впроваджує обов'язкові ІФА-тести для працівників сфери послуг

Столична влада впроваджує обов'язкові ІФА-тести для працівників сфери послуг

Адміністраторка торгової мережі Мар'яна не проти тесту, тим паче, чимало покупців ігнорують вимогу надягати маски. Витрачатися на них можливості нема. "Наприклад, у нас в магазині зараз фінансові труднощі. Якби держава нам ці тести, то тоді, можливо, можна було це розглядати".

Градус невдоволення, вочевидь. могли б знизити роз'яснення від КМДА або нормативний документ, де будуть виписані деталі тестування на антитіла до коронавірусу.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1336
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація