Що таке "громадське місце". У Києві визначили перелік і категорії, що під це підпадає

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що таке "громадське місце". У Києві визначили перелік і категорії, що під це підпадає

Фото: УНІАН

Відповідне розпорядження з'явилося на сайті КМДА.

Київська міська держадміністрація оприлюднила перелік місць, які вважаються "громадськими" і в яких, відповідно, заборонено перебувати без захисної маски у зв'язку із введенням обмежень через карантин в Україні. Про це йдеться в повідомленні пресслужби КМДА.

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, "громадськими місцями" вважаються:

  • території загального користування: вулиці, майдани, площі, бульвари, проспекти, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, сквери та майданчики, підземні переходи, парки, рекреаційні зони, сади, пляжі, кладовища, інші території загального користування;
  • приміщення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ, підприємств, установ та організацій (зокрема, заклади торгівлі, надання послуг тощо) усіх форм власності, готелів та аналогічних засобів розміщення громадян, гуртожитків, вокзалів та аеропортів;
  • транспорт (Зокрема, який працює у режимі регулярних спеціальних перевезень), зупинки громадського транспорту; прибудинкові території;
  • території будівель та споруд інженерного захисту територій; території підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території на умовах договору.

Крім цього, в КМДА нагадали, що відсьогодні забороняється пересуватися вулицями без документів, що посвідчують особу, самовільно залишати місця обсервації або ізоляції, порушувати умови самоізоляції, перебувати у громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, переміщатися групою більше ніж 2 особи, перебувати у громадських місцях особам, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, проводити всі масові заходи.

Також заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, окрім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація