У Києві визначили дві умови, за якими карантин знову посилять

У Києві визначили дві умови, за якими карантин знову посилять

Фото: УНІАН

Якщо кількість хворих на коронавірус буде збільшуватися, у столиці є алгоритм дій.

Київ визначив умови, за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко 28 травня під час брифінгу.

"Ми поступово послаблюємо обмеження. Спостерігаємо, як в цій ситуації буде розповсюджуватися вірус. Головне, щоб послаблення не призвели до нової хвилі захворюваності. Якщо кількість хворих на коронавірус буде збільшуватися, в нас є алгоритм дій", - сказав він.

Столиця визначила такі умови, за яких карантин знову посилять:

  • Якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останніх 7 днів становитиме більше, ніж 24 особи на 100 тисяч населення
  • Якщо завантаженість ліжок у медзакладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком коронавірусу, буде понад 75%

"Уряд визначив показники, за якими можна запроваджувати послаблення. Ми ж – розробили алгоритм, за яким, у разі погіршення епідеміологічної ситуації, місто вживає заходів. І може посилювати обмеження, щоб упередити стрімке розповсюдження вірусу", - сказав Кличко.

Мер звернувся до киян: "давайте разом не допустимо повернення до карантину! Давайте дотримуватися правил безпеки - не нехтувати масками, рукавичками, соціальною дистанцією, уважно ставитися до свого здоров’я! Це – нескладно і дуже необхідно".

Раніше пляжний сезон в Києві, попри плани розпочати його від 1 червня, перенесли. Позасмагати і покупатися кияни зможуть не раніше 7 червня. Для відкриття пляжі мають отримати санітарний паспорт.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація