У Києві ще 5 лікарень будуть приймати хворих на COVID-19

У Києві ще 5 лікарень будуть приймати хворих на COVID-19

Фото: kyivcity.gov.ua

У Києві розгорнули 2730 ліжок у 22 столичних лікарнях. Із них 17 лікарень уже приймають та лікують пацієнтів з коронавірусом.

Київ продовжує збільшувати кількість ліжок для лікування хворих на COVID-19 у столичних комунальних медзакладах, а також забезпечувати лікарні і медиків усім необхідним. Для прийому хворих з коронавірусною інфекцією столиця обладнує ще 5 медичних закладів: лікарні №1, №12, №15, №18 та Київський міський центр радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

"Ми розгорнули вже 2730 ліжок у 22 столичних лікарнях. Із них 17 лікарень вже приймають та лікують пацієнтів з вірусом. Інші – завершують облаштування відділень для прийому таких хворих", – зазначив київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 13 жовтня.

За його інформацією, один із поверхів лікарні № 18 обладнують під відділення для прийому хворих з коронавірусом. Там розгорнули інфекційне відділення на 100 ліжок, а також організовано ще 60 ліжок "сортувальних" – для пацієнтів з підозрою на COVID-19.

"Таких хворих лікарня вже приймає. В інфекційному ж відділенні поки що триває переобладнання. Будуть і окремі палати для інтенсивної терапії", – сказав мер.

Крім того, Кличко повідомив, що лікарня № 18 вже отримала від міста медикаменти на понад 300 тис. грн і чотири апарати ШВЛ на суму майже 3 млн грн, також виділено понад 1 млн грн на ремонт системи кисневого постачання. Зокрема, там вже обладнали 30 точок для подачі кисню, а всього їх буде 80. У медзакладі здійснили підготовку та навчання медиків щодо того, як працювати з хворими на COVID-19, та сформували 10 бригад медичного персоналу для роботи в інфекційному відділенні.

Також мер запевнив, що медпрацівники, які працюватимуть з хворими на COVID-19, забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами і спецобладнанням для дезінфекції приміщень. На це лікарня спрямувала майже 4 млн грн.

Кличко зауважив, що інші чотири медзаклади наразі готуються до прийому хворих.

Нагадаємо, що кількість виявлених хворих у Києві за минулу добу – 397 людей. 10 випадків – летальних.  Всього від коронавірусу в місті померли 497 людей. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні у столиці вже 28 090. Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі – 86, у Деснянському – 81, та в Дніпровському районі – 57 випадків.

Коронавірус наступає: Палац спорту обладнають як шпиталь – Секретні матеріали

Коронавірус наступає: Палац спорту обладнають як шпиталь – Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Наступна публікація