У Києві розгорнули майже 2,8 тисячі ліжок для хворих на COVID-19

У Києві розгорнули майже 2,8 тисячі ліжок для хворих на COVID-19

Фото: Associated Press

Кількість хворих на коронавірус, яким потрібна госпіталізація, збільшується, а ресурс ліжкомісць міста має межі, каже Віталій Кличко.

У Києві вже розгорнули майже 2 800 ліжок для хворих на новий коронавірус COVID-19 у 22 столичних лікарнях.

Про це сьогодні, 15 жовтня, повідомив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.

"Місто зробило і робить все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі хворі на коронавірус. Ми поступово збільшуємо кількість ліжок у комунальних медзакладах для прийому хворих на COVID-19. Виділяємо додаткові кошти медичним закладам. Уже розгорнули майже 2 800 ліжок у 22 столичних лікарнях. Але кількість хворих, яким потрібна госпіталізація, збільшується, а ресурс ліжкомісць міста має межі", — зазначив Кличко.

За словами мера Києва, державні, відомчі медзаклади та заклади Академії медичних наук, маючи загалом 11 тисяч ліжок і кваліфікований персонал, не приймають хворих на коронавірус киян.

"Уряд, звичайно, може рекомендувати Києву та іншим містам, які обмеження їм запроваджувати. І перекласти весь тягар боротьби з пандемією на місцеву владу. Але в цій ситуації не можна ділити лікарні на комунальні й державні, якщо вони в одному місті, бо йдеться про здоров’я і життя людей. Стадіони, госпіталі – це не краще за обладнані лікарні з кваліфікованим персоналом", — додав Кличко.

Нагадаємо, за минулу добу в Києві виявили ще 445 хворих на коронавірус. 17 випадків – летальних. Усього від коронавірусу у столиці померли 535 людей. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні, 15 жовтня, у столиці вже 28 957. 

Коронавірус в Україні: Кабмін рекомендує українським школам піти на дострокові канікули

Коронавірус в Україні: Кабмін рекомендує українським школам піти на дострокові канікули

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація