У Києві не будуть вводити канікули в школах від 15 жовтня

Дата публікації
Перегляди
5833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві не будуть вводити канікули в школах від 15 жовтня

Фото: pixabay.com

У столиці канікули розпочнуться від 21 жовтня.

Влада Києва не буде рекомендувати школам розпочати канікули від 15 жовтня. Канікули в столичних школах будуть введені, як і планувалося, від 21 жовтня. За словами  голови Держспоживслужби Києва Олега Рубана, зараз стоїть завдання пасивно проімунізувати дитяче населення та молодь з метою припинення активності епідеміологічного процесу.

"Це єдиний механізм. Якщо ми будемо дітей зараз відправляти на канікули, це затягне процес епідемії в країні", - заявив він у коментарі РБК-Україна.

За його словами, необхідно, щоб проімунізувались 60-80% населення.

"Це можна зробити за допомогою зустрічі з даним збудником, що зараз відбувається, або проведення масової вакцинації. Тому це найбільш доцільний захід з метою призупинення агресивності даного збудника", - сказав Рубан.

Він додав, що Кабінет міністрів рекомендував школам на всій території країни розпочати канікули від 15 жовтня, проте мер Києва Віталій Кличко озвучив, що в столиці канікули розпочнуться з 21 жовтня.

Нагадаємо, через стрімке поширення коронавірусу в Україні навчальні заклади переходять на нові режими роботи - школярів достроково відправляють на розширені осінні канікули, а всіх студентів переводять на дистанційне навчання. Такі рекомендації Міністерства освіти і науки. 

Як відомо, під час останньої наради у президента України Володимира Зеленського була ухвалена низка рішень для боротьби з епідемією коронавірусу, яка нині набирає обертів. Усі виші тимчасово переведуть на дистанційне навчання, а для школярів осінні канікули розпочнуться раніше.

Коронавірус в Україні: Міносвіти наполягає на дострокових канікулах для школярів

Коронавірус в Україні: Міносвіти наполягає на дострокових канікулах для школярів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5833
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація