У китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей: відомі результати

У китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей: відомі результати

Фото: Associated Press

Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках.

На наявність нового типу коронавірусу COVID-19 перевірили майже 10 мільйонів мешканців китайського міста Ухань, із якого почалося стрімке поширення інфекції. 

Кампанія тривала впродовж 19 днів: від 14 травня до 1 червня, повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

"Місто Ухань у безпеці", - підсумувала членкиня експертної групи Національної комісії з охорони здоров’я Лі Ланджуан.

Зазначається, що такі результати є "потенційно обнадійливими" в умовах занепокоєння щодо того, що "інфіковані люди без симптомів можуть бути непомітними розповсюджувачами цього захворювання". 

"Це не лише змушує мешканців Уханя почуватися більш вільно, але й підвищує їхню довіру до всього Китаю", - заявив віцедиректор Китайського центру контролю та профілактики захворювань Фенг Зіцзян.

Однак, зазначається, що досі немає остаточної відповіді щодо того, наскільки ризикованою є наявність безсимптомних випадків COVID-19, оскільки результати наявних на сьогодні досліджень "дають суперечливі відповіді".

Нагадаємо, що від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 022 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація