У китайській провінції Хубей, звідки світом поширився коронавірус, відновили авіаперельоти

У китайській провінції Хубей, звідки світом поширився коронавірус, відновили авіаперельоти

Фото: Associated Press

Аеропорт міста Ухань ще деякий час буде закритий.

Китайська провінція Хубей, звідки почалося поширення коронавірусу в усьому світі, відновлює внутрішнє авіасполучення.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Здійснюватимуться як вантажні, так і пасажирські рейси. І все це після 2 місяців карантину. Так само громадянам Китаю можна буде вільно виїжджати та в’їжджати до провінції на іншому транспорті.

У столиці Хубею - Ухані карантинні обмеження знімають обережніше. Авіаперельотів там поки що не відновили, однак вже запустили залізницю та метро. Скористатися громадським транспортом зможуть лише після перевірки температури, а у вагонах досі потрібно тримати дистанцію.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Китайська провінція Хубей відновлює внутрішнє авіасполучення

Китайська провінція Хубей відновлює внутрішнє авіасполучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація