У китайській провінції Цзілінь знову ввели жорсткий карантин

У китайській провінції Цзілінь знову ввели жорсткий карантин

Фото: Associated Press

У регіоні проживає близько 108 мільйонів осіб.

На карантин закрили 108 мільйонів людей у китайській провінції Цзілінь, де виявили 37 нових випадків зараження коронавірусом.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок

Страх перед другою хвилею епідемії спонукав владу Китаю прийняти жорсткі заходи. З регіоном Цзілінь зупинили транспортне сполучення і обмежили людям вихід з домівок. Місцева влада переконана, що нові випадки завезли з Росії. 

Європа тим часом виходить з ізоляції. Німеччина та Франція погодили план з підтримки економіки: буде створений фонд у розмірі 500 мільярдів євро. До кінця травня більшість країн ЄС збираються послабити контроль на внутрішніх кордонах, та упродовж двох тижнів оприлюднять правила цьогорічних літніх відпусток. 

У США заявляють про успіхи у роботі над вакциною. Компанія Модерна, яка першою отримала дозвіл американського уряду на створення препарату, повідомила: вакцина, яку тестують на добровольцях, нейтралізує коронавірус і добре переноситься організмом.

У китайській провінції Цзілінь виявили 37 нових випадків зараження коронавірусом

У китайській провінції Цзілінь виявили 37 нових випадків зараження коронавірусом

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація