У Китаї заявили про спалах коронавірусу серед співробітників аеропорту Шанхая

У Китаї заявили про спалах коронавірусу серед співробітників аеропорту Шанхая

Фото: Associated Press

На наявність COVID-19 тестують увесь персонал Міжнародного аеропорту Пудун.

У понеділок, 23 листопада, материковий Китай повідомив, що зафіксував 11 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 10 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезли інфекцію з-за кордону, тоді як двоє "активних" пацієнтів заразилися у Шанхаї. Один із них - співробітник вантажного терміналу Міжнародного аеропорту Пудун.

Зазначимо, що увечері в неділю на наявність COVID-19 почали тестувати увесь персонал шанхайського аеропорту, а 277 рейсів скасували. Напередодні позитивні результати тестів на коронавірус отримали декілька співробітників вантажного терміналу. Станом на шосту ранку понеділка фахівці зібрали близько 16,7 тис. проб на аналіз. 

Нова недуга спалахнула у Шанхаї в п'ятницю. Відтоді там виявили п'ять випадків місцевого передавання інфекції.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 315 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан шістьох із них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 442 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81 тисяча вже одужала. 

Нагадаємо, що у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Карантинні обмеження: як закордоном стримують розповсюдження коронавірусу

Карантинні обмеження: як закордоном стримують розповсюдження коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація